— Pristatymo sąlygos —

Maistas į namus dažniausiai pristatomas per valandą-pusantros, esant dideliam užsakymų skaičiui gali tekti palaukti ilgiau.

Panevėžyje nemokamas pristatymas nuo 7,60 € (iki 7,60 € pristatymo mokestis 1€ )

Nemokamas pristatymas į Piniavą, Dembavą, Molainius, Staniūnus, Vaivadus, Vyčius, Pažagienius, Velžį, Tičkūnus nuo 10€ , jei užsakymo suma neviršija 10€ , prisideda pristatymo mokestis - 1€

Nemokamas pristatymas į Daukniūnus, Nausodės kaimą, Bernatonius, Šilagalį, Paliūniškį, Venslaviškį nuo 15€ , jei užsakymo suma neviršija 15€ , prisideda pristatymo mokestis 1,50€

Dėl pristatymo galimybės į nepaminėtus Panevėžio rajonus teirautis telefonu +37065772299

Atsiskaityti galite:

1. Grynaisiais pinigais pristatymo metu. Jei planuojate atsiskaityti grynaisiais pinigais stambia kupiūra, informuokite mus apie tai.

2. Per el. bankininkystę pavedimu (norint atsiskaityti iš anksto ar ruošiant staigmeną) apie tai informavus mus prieš pateikiant užsakymą.

3. Banko kortele pristatymo metu. Atvykęs mūsų vairuotojas su savimi turės kortelių skaitytuvą. Informuokite apie šį atsiskaitymo būdą mūsų operatorę.

UŽSAKYMŲ PRIĖMIMO LAIKAS

Maisto užsakymai pradedami priimamti likus pusvalandžiui iki picerijos darbo pradžios. Maisto užsakymai nebepriimami likus pusvalandžiui iki picerijos darbo pabaigos.

MAISTAS Į NAMUS - ĮMONĖMS

Jei Jūsų įmonė organizuoja vakarėlį ar seminarą ir nori pamaitinti didesnį žmonių kiekį, dėl nuolaidų ar atsiskaitymo kreiptis tel: +37065772299